Warsztaty : Cyfrowa ciemnia Adobe Photoshop Lightroom

Cyfrowa ciemnia Adobe Photoshop Lightroo
    Zastanawiacie się może dlaczego Wasze fotografie nie wyglądają tak profesjonalnie jak byście chcieli. Pytacie się jak szybko i łatwo obrabiać masowo fotografie. Jak prawidłowo wywoływać cyfrowe negatywy RAW, co można z tym formatem zrobić.
    Chcielibyście poznać zawodowe techniki obróbki zdjęć, organizować, publikować w internecie, drukować i prezentować profesjonalne zdjęcia...
Warsztaty przeznaczone są dla osób początkujących i średnio zaawansowanych, dysponujących podstawową wiedzą fotograficzną, zainteresowanych komputerową kreacją fotografii.
    Dla wszystkich fotografujących pragnących samodzielnie korzystać z profesjonalnych technik obróbki obrazu. Warsztaty dla fotografów chcących udoskonalać swój warsztat.
    Na zajęciach dowiecie się jak organizować własne zbiory fotograficzne, jak wywoływać cyfrowe zdjęcia, jak zorganizować własną cyfrową ciemnię. Zobacz jak mogą wyglądać Twoje prace przed i po edycji.

Na konkretnych przykładach poznacie klasyczne triki i sztuczki zawodowców, cyfrowe stylizacje technik klasycznych: cross, lomo, bleach bypass, duotony. Zobaczycie jak szybko i łatwo wykonać retusz glamour, jak wywoływać zdjęcia krajobrazowe. Nauczycie się jak prawidłowo przeprowadzać edycję fotografii poznacie wszystkie tajniki programu Adobe Lightroom.
    Odkryjemy przed Wami karty profesjonalnej obróbki, zarządzania i archiwizacji zdjęć. Uwierzycie we własne możliwości odkrywając dotąd nieznane metody pracy fotografa.
    Zapoznacie się z systemem zarządzania barwą CMS, dowiecie się jak drukować zdjęcia, tworzyć galerie internetowe i prezentować własne prace.

Koszt uczestnictwa wynosi tylko 500zł za osobę

Program został przewidziany na dwa dni weekendowe po około 8 godzin każdy.
Wykłady prowadzone są w małych, max 10cio osobowych grupach lub indywidulanie.

Kurs Adobe Photoshop to autorski program Sławomira Chacińskiego, mającego wieloletnie doświadczenie w posługiwaniu się cyfrowymi technikami przetwarzania obrazu. Dodatkowo wszelkie konsultacje mailowe bądź telefoniczne z zakresu warsztatów są bezpłatne.
 
Komentarze

Jarek Sarnowski pisze…
Gdzie te warsztaty ?