Wesołych świąt
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy Wam kochani życzyć samych radosnych chwil spędzonych w gronie rodzinnym, w spokoju, radości i zdrowiu. Żebyście przez chwilkę zatrzymali się i nigdzie nie spieszyli. Dziękujemy, że mogliśmy Wam towarzyszyć we wszystkich pięknych chwilach i uwiecznić je na setkach zdjęć. 

Wszystkim czytelnikom, współpracownikom, klientom, rodzinie, przyjaciołom i znajomym składamy najserdeczniejsze życzenia Wesołych Świąt
Zima o nas nie pamięta,
a tu zaraz będą święta.
Renifery zadziwione,
że do sań nie zaprzężone.
Święty myśli – Ja nie wierzę,
paczki wieźć mam na rowerze?
Mimo wszystko życzę Tobie
oraz bliskiej Ci osobie
świat spokojnych
w cieniu jodły, świerku, sosny.
Mikołaja ogromnego no
i roku udanego. 
  2018 rok to owocny rok w naszym życiu prywatnym jak i w naszym życiu zawodowym. Poznaliśmy tyle wspaniałych Par ślubnych, tyle rodzin, które pozowały nam do zdjęć. Mieliśmy okazję podpatrywać jak rosną Wasze maluchy, jak spełniacie się jako rodzina, rozpoczęliśmy współpracę z wieloma firmami i poznaliśmy wiele ciekawych osób. Włożyliśmy też wiele starań, aby rozwijać się zawodowo i iść w jeszcze lepszym kierunku, braliśmy udział w wielu szkoleniach, warsztatach, jak również jeździliśmy na targi. Mamy nadzieję, że dla wszystkich był to szczególny, wyjątkowy i bardzo pozytywny rok. 
Życzymy Wam samych szczęśliwych, pozytywnych dni, spełnienia marzeń tych mniejszych i tych wielkich !  Życzymy ogromu miłości, tym co jeszcze jej nie znaleźli to rozejrzyjcie się na pewno już na Was czeka ! 

Komentarze